FİZİK TEDAVİ CPM CİHAZI KULLANIMI

FİZİK TEDAVİ CPM CİHAZI KULLANIMI

 Cpm Cihazı Nasıl Kullanılır?

 Hastaya güven içinde ve kontrollü hareket imkanı sağlamaktadır. Doktor önerisi halinde günlük seanslar halinde cpm cihazı kullanılmaktadır. Dijital ekranı sayesinde kolay kumanda edilebilmektedir. Cihazın kullanımı ve ayarlanması basittir. Ağrıların azalmasını sağlamaktadır. Cihaz belli bir süre kullanılacağından cpm cihazı kiralama daha uygun olmaktadır. haftalık ya da günlük olarak ihtiyaç süresi kadar kiralama yapılabilmektedir.

 Fizik tedavide kullanılan cpm cihazı sorun olan eklem ya da dokuların rahat hareketini sağlamaktadır. Düzenli ve pasif olarak hareket imkanı sağlamaktadır. Cihazın doktorun önerdiği gün kadar kullanılması önemlidir. Günlük olarak cpm cihazı kiralama imkanı bulunmaktadır. Kiralama işlemi yapan firmalar kullanımı hakkında gerekli bilgi ve eğitimi vermektedir. Cihaz istenilen adrese teslim edilmekte, kullanım süresi sonunda yine firma tarafından alınmaktadır.

 Tedavi sürecinin hızlanması, ağrısız bir süreç için tedavinin erken dönem aşamasında kullanılmaktadır. Hasta fizyoterapiste ihtiyaç duymadan kendisi cihazı kullanabilmektedir. Kiralama imkanı bulunan cihazın düzenli kullanımı önemlidir.

Yumuşak dokularda oluşan travmalar ya da geçirilen operasyonlar sonrasında, iyileşmenin hızlanması açısından kullanılmaktadır. Bu cihazların kullanımı ile ağrıların azaltılması ve iyileşme sürecinin kısaltılması sağlanmaktadır.

 

Popüler Haberler

Copyright © CPM CİHAZI KİRALAMA

Gusto Bilişim | Kurumsal Yazılım ve SEO Hizmeti